Polacy w Löcknitz i w okręgu Uecker-Randow | Vorpommern- Greifswald

Polacy ze Szczecina korzystają obecnie z okazji i kupują nieruchomości w okręgu Uecker-Randow(Loecknitz, Pasewalk, Penkun).

nieruchomości

Ceny nieruchomości są niższe niż w Szczecinie, przede wszystkim w obrębie Szczecina. Część nowych mieszkańców z Polski (Szczecin i okolice) już wysyła swoje dzieci do niemieckiej szkoły i przedszkola.W Locknitz zostało otwarte również stanowisko doradcze jako punkt kontaktowy dla Polaków. W zakresie porad prawnych i reprezentacji polskich obywateli pozostaję do Państwa dyspozycji.Kancelaria adwokacka Andreasa Martina istnieje w Blankensee (Rechtsanwalt już od 2003 roku).

Kancelaria Prawna w Szczecinie

W roku 2005 zostałem wpisany na listę prawników zagranicznych Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie jako pierwszy niemiecki i europejski adwokat.

Kancelaria w Berline

Od grudnia 2008 istnieje również kolejna siedziba kancelarii w Berlinie (Marzahner Promenade 22 w 12679 Berlin). W ramach wszystkich trzech siedzib kancelarii są reprezentowani w Niemczech polscy obywatele i polskie firmy.

wiecej informacji

Für mehr Informationen bitte auf Adwokat Niemcy klicken. By uzyskać więcej informacji proszę o przejście na stronę internetową (“kliknięcie”) https://adwokat-niemcy.pl/


Kancelaria Prawna Andreas Martin -